Przyszłość II Włochy Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
50.34 %
58
40 %
14
9.66 %
Bramki zdobyte
440
średnia: 3.03
388
średnia: 2.68
Bramki stracone
388
średnia: 2.68
440
średnia: 3.03
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 145
144 z 145
5 z 145
140 z 145
15 z 145
130 z 145
36 z 145
109 z 145
60 z 145
85 z 145
79 z 145
66 z 145
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 8 | 5.52 % |
| 1:1 | 6 | 4.14 % |
| 1:2 | 6 | 4.14 % |
| 2:1 | 5 | 3.45 % |
| 2:3 | 5 | 3.45 % |
| 1:3 | 5 | 3.45 % |
| 0:3 | 5 | 3.45 % |
| 3:0 | 5 | 3.45 % |
| 4:1 | 5 | 3.45 % |
| 2:6 | 5 | 3.45 % |
| 2:2 | 4 | 2.76 % |
| 3:2 | 4 | 2.76 % |
| 5:2 | 4 | 2.76 % |
| 0:4 | 4 | 2.76 % |
| 1:5 | 4 | 2.76 % |
| 3:3 | 3 | 2.07 % |
| 1:0 | 3 | 2.07 % |
| 4:3 | 3 | 2.07 % |
| 0:2 | 3 | 2.07 % |
| 4:2 | 3 | 2.07 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 3 | 2.07 % |
| 4:0 | 3 | 2.07 % |
| 5:0 | 3 | 2.07 % |
| 7:2 | 3 | 2.07 % |
| 8:0 | 3 | 2.07 % |
| 2:4 | 2 | 1.38 % |
| 6:2 | 2 | 1.38 % |
| 6:1 | 2 | 1.38 % |
| 0:6 | 2 | 1.38 % |
| 7:1 | 2 | 1.38 % |
| 1:9 | 2 | 1.38 % |
| 0:0 | 1 | 0.69 % |
| 0:1 | 1 | 0.69 % |
| 4:5 | 1 | 0.69 % |
| 2:0 | 1 | 0.69 % |
| 1:4 | 1 | 0.69 % |
| 2:5 | 1 | 0.69 % |
| 6:3 | 1 | 0.69 % |
| 5:1 | 1 | 0.69 % |
| 3:7 | 1 | 0.69 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:8 | 1 | 0.69 % |
| 0:5 | 1 | 0.69 % |
| 1:6 | 1 | 0.69 % |
| 2:7 | 1 | 0.69 % |
| 6:0 | 1 | 0.69 % |
| 1:7 | 1 | 0.69 % |
| 2:8 | 1 | 0.69 % |
| 9:3 | 1 | 0.69 % |
| 7:0 | 1 | 0.69 % |
| 8:1 | 1 | 0.69 % |
| 9:0 | 1 | 0.69 % |
| 11:1 | 1 | 0.69 % |
| 1:11 | 1 | 0.69 % |
| 2:12 | 1 | 0.69 % |
| 11:0 | 1 | 0.69 % |
| 12:0 | 1 | 0.69 % |
| 13:1 | 1 | 0.69 % |
| 0:13 | 1 | 0.69 % |
| 1:17 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4131%Wygrana przynajmniej 1 bramką2418%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2116%Wygrana 3 bramkami i więcej4635%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















