Ursus III Warszawa Tabela

Mazowieckie | Klasa B | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
50.34 %
Zwycięstwa gości
58
40 %
Remisy
14
9.66 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
440
średnia: 3.03
Gości
388
średnia: 2.68

Bramki stracone

Gospodarzy
388
średnia: 2.68
Gości
440
średnia: 3.03

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.69%
1 z 145
0.5
99.31%
144 z 145
3.45%
5 z 145
1.5
96.55%
140 z 145
10.34%
15 z 145
2.5
89.66%
130 z 145
24.83%
36 z 145
3.5
75.17%
109 z 145
41.38%
60 z 145
4.5
58.62%
85 z 145
54.48%
79 z 145
5.5
45.52%
66 z 145

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 8 5.52 %
1:1 6 4.14 %
1:2 6 4.14 %
2:1 5 3.45 %
2:3 5 3.45 %
1:3 5 3.45 %
0:3 5 3.45 %
3:0 5 3.45 %
4:1 5 3.45 %
2:6 5 3.45 %
2:2 4 2.76 %
3:2 4 2.76 %
5:2 4 2.76 %
0:4 4 2.76 %
1:5 4 2.76 %
3:3 3 2.07 %
1:0 3 2.07 %
4:3 3 2.07 %
0:2 3 2.07 %
4:2 3 2.07 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 3 2.07 %
4:0 3 2.07 %
5:0 3 2.07 %
7:2 3 2.07 %
8:0 3 2.07 %
2:4 2 1.38 %
6:2 2 1.38 %
6:1 2 1.38 %
0:6 2 1.38 %
7:1 2 1.38 %
1:9 2 1.38 %
0:0 1 0.69 %
0:1 1 0.69 %
4:5 1 0.69 %
2:0 1 0.69 %
1:4 1 0.69 %
2:5 1 0.69 %
6:3 1 0.69 %
5:1 1 0.69 %
3:7 1 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:8 1 0.69 %
0:5 1 0.69 %
1:6 1 0.69 %
2:7 1 0.69 %
6:0 1 0.69 %
1:7 1 0.69 %
2:8 1 0.69 %
9:3 1 0.69 %
7:0 1 0.69 %
8:1 1 0.69 %
9:0 1 0.69 %
11:1 1 0.69 %
1:11 1 0.69 %
2:12 1 0.69 %
11:0 1 0.69 %
12:0 1 0.69 %
13:1 1 0.69 %
0:13 1 0.69 %
1:17 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    46
    35%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe