Wilga Miastków Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Siedlce
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
78
53.06 %
Zwycięstwa gości
46
31.29 %
Remisy
23
15.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
409
średnia: 2.78
Gości
284
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
284
średnia: 1.93
Gości
409
średnia: 2.78

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.36%
2 z 147
0.5
98.64%
145 z 147
6.12%
9 z 147
1.5
93.88%
138 z 147
20.41%
30 z 147
2.5
79.59%
117 z 147
36.05%
53 z 147
3.5
63.95%
94 z 147
48.3%
71 z 147
4.5
51.7%
76 z 147
61.9%
91 z 147
5.5
38.1%
56 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 7.48 %
1:2 10 6.8 %
2:0 8 5.44 %
4:2 8 5.44 %
3:0 8 5.44 %
3:2 7 4.76 %
3:3 6 4.08 %
2:3 6 4.08 %
3:1 6 4.08 %
0:1 5 3.4 %
4:0 5 3.4 %
5:1 5 3.4 %
2:1 4 2.72 %
2:2 3 2.04 %
1:3 3 2.04 %
2:4 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
6:1 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
0:0 2 1.36 %
1:0 2 1.36 %
4:3 2 1.36 %
0:2 2 1.36 %
4:1 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
6:3 2 1.36 %
7:3 2 1.36 %
7:2 2 1.36 %
5:5 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
6:4 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
5:0 1 0.68 %
3:8 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
1:9 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
11:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe