Zryw Bielsk Tabela

Mazowieckie | Liga okręgowa | Płock
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
46.08 %
Zwycięstwa gości
39
38.24 %
Remisy
16
15.69 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
232
średnia: 2.27
Gości
187
średnia: 1.83

Bramki stracone

Gospodarzy
187
średnia: 1.83
Gości
232
średnia: 2.27

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.94%
3 z 102
0.5
97.06%
99 z 102
11.76%
12 z 102
1.5
88.24%
90 z 102
26.47%
27 z 102
2.5
73.53%
75 z 102
44.12%
45 z 102
3.5
55.88%
57 z 102
57.84%
59 z 102
4.5
42.16%
43 z 102
75.49%
77 z 102
5.5
24.51%
25 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 6 5.88 %
4:1 6 5.88 %
1:1 5 4.9 %
0:1 5 4.9 %
1:2 5 4.9 %
2:1 5 4.9 %
2:0 5 4.9 %
0:2 5 4.9 %
5:1 5 4.9 %
1:0 4 3.92 %
3:2 4 3.92 %
2:3 4 3.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 4 3.92 %
3:0 4 3.92 %
0:3 4 3.92 %
0:0 3 2.94 %
3:3 2 1.96 %
4:2 2 1.96 %
3:5 2 1.96 %
1:4 2 1.96 %
4:0 2 1.96 %
5:0 2 1.96 %
6:1 2 1.96 %
7:0 2 1.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.98 %
3:1 1 0.98 %
4:6 1 0.98 %
2:5 1 0.98 %
6:3 1 0.98 %
0:4 1 0.98 %
1:5 1 0.98 %
7:3 1 0.98 %
2:7 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %
0:7 1 0.98 %
0:9 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe