Chemik Kędzierzyn-Koźle Tabela

Opolskie | Klasa okręgowa | opolska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
108
54.27 %
Zwycięstwa gości
61
30.65 %
Remisy
30
15.08 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
444
średnia: 2.23
Gości
332
średnia: 1.67

Bramki stracone

Gospodarzy
332
średnia: 1.67
Gości
444
średnia: 2.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.51%
5 z 199
0.5
97.49%
194 z 199
10.55%
21 z 199
1.5
89.45%
178 z 199
25.63%
51 z 199
2.5
74.37%
148 z 199
45.73%
91 z 199
3.5
54.27%
108 z 199
64.32%
128 z 199
4.5
35.68%
71 z 199
80.4%
160 z 199
5.5
19.6%
39 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 18 9.05 %
3:1 13 6.53 %
1:1 12 6.03 %
3:0 12 6.03 %
2:0 11 5.53 %
2:2 10 5.03 %
1:2 9 4.52 %
3:2 9 4.52 %
0:1 8 4.02 %
1:0 8 4.02 %
2:3 8 4.02 %
0:2 7 3.52 %
4:1 7 3.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 6 3.02 %
0:0 5 2.51 %
0:4 5 2.51 %
4:3 4 2.01 %
4:2 4 2.01 %
5:2 4 2.01 %
1:6 4 2.01 %
3:3 3 1.51 %
1:4 3 1.51 %
4:0 3 1.51 %
5:0 3 1.51 %
2:4 2 1.01 %
3:5 2 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.01 %
6:2 2 1.01 %
0:5 2 1.01 %
6:1 2 1.01 %
7:2 2 1.01 %
6:0 2 1.01 %
3:4 1 0.5 %
5:3 1 0.5 %
0:3 1 0.5 %
3:6 1 0.5 %
1:5 1 0.5 %
0:6 1 0.5 %
8:2 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    68
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    49
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    28
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe