Jedność Rozmierka Tabela

Opolskie | Klasa B | Opole VII
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
46
48.42 %
Zwycięstwa gości
37
38.95 %
Remisy
12
12.63 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
261
średnia: 2.75
Gości
244
średnia: 2.57

Bramki stracone

Gospodarzy
244
średnia: 2.57
Gości
261
średnia: 2.75

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.05%
1 z 95
0.5
98.95%
94 z 95
6.32%
6 z 95
1.5
93.68%
89 z 95
12.63%
12 z 95
2.5
87.37%
83 z 95
31.58%
30 z 95
3.5
68.42%
65 z 95
44.21%
42 z 95
4.5
55.79%
53 z 95
58.95%
56 z 95
5.5
41.05%
39 z 95

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 8 8.42 %
3:0 8 8.42 %
0:3 7 7.37 %
4:1 5 5.26 %
1:0 4 4.21 %
3:1 4 4.21 %
2:4 4 4.21 %
2:3 3 3.16 %
3:2 3 3.16 %
4:2 3 3.16 %
5:3 3 3.16 %
8:0 3 3.16 %
1:1 2 2.11 %
1:2 2 2.11 %
0:2 2 2.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 2.11 %
3:5 2 2.11 %
3:6 2 2.11 %
5:0 2 2.11 %
0:7 2 2.11 %
0:0 1 1.05 %
7:7 1 1.05 %
0:1 1 1.05 %
2:1 1 1.05 %
3:4 1 1.05 %
4:3 1 1.05 %
4:5 1 1.05 %
7:5 1 1.05 %
5:2 1 1.05 %
2:6 1 1.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:7 1 1.05 %
0:5 1 1.05 %
1:6 1 1.05 %
6:1 1 1.05 %
6:0 1 1.05 %
0:6 1 1.05 %
8:1 1 1.05 %
1:8 1 1.05 %
0:8 1 1.05 %
1:9 1 1.05 %
9:1 1 1.05 %
2:10 1 1.05 %
0:9 1 1.05 %
10:1 1 1.05 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    14%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Unia II Kolonowskie wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.