LZS Budkowice Stare Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
57
50 %
35
30.7 %
22
19.3 %
Bramki zdobyte
301
średnia: 2.64
240
średnia: 2.11
Bramki stracone
240
średnia: 2.11
301
średnia: 2.64
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 114
113 z 114
6 z 114
108 z 114
22 z 114
92 z 114
42 z 114
72 z 114
56 z 114
58 z 114
76 z 114
38 z 114
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 8 | 7.02 % |
| 2:1 | 7 | 6.14 % |
| 3:0 | 7 | 6.14 % |
| 3:3 | 6 | 5.26 % |
| 3:1 | 6 | 5.26 % |
| 1:2 | 5 | 4.39 % |
| 3:2 | 5 | 4.39 % |
| 2:2 | 4 | 3.51 % |
| 2:0 | 4 | 3.51 % |
| 0:2 | 4 | 3.51 % |
| 1:4 | 4 | 3.51 % |
| 4:1 | 4 | 3.51 % |
| 4:4 | 3 | 2.63 % |
| 1:0 | 3 | 2.63 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 3 | 2.63 % |
| 1:3 | 3 | 2.63 % |
| 3:5 | 3 | 2.63 % |
| 0:5 | 3 | 2.63 % |
| 5:0 | 3 | 2.63 % |
| 0:1 | 2 | 1.75 % |
| 4:2 | 2 | 1.75 % |
| 5:1 | 2 | 1.75 % |
| 2:6 | 2 | 1.75 % |
| 6:1 | 2 | 1.75 % |
| 1:6 | 2 | 1.75 % |
| 9:0 | 2 | 1.75 % |
| 0:0 | 1 | 0.88 % |
| 2:3 | 1 | 0.88 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 1 | 0.88 % |
| 0:3 | 1 | 0.88 % |
| 5:2 | 1 | 0.88 % |
| 4:0 | 1 | 0.88 % |
| 6:2 | 1 | 0.88 % |
| 3:7 | 1 | 0.88 % |
| 0:6 | 1 | 0.88 % |
| 7:1 | 1 | 0.88 % |
| 2:8 | 1 | 0.88 % |
| 8:2 | 1 | 0.88 % |
| 8:1 | 1 | 0.88 % |
| 11:1 | 1 | 0.88 % |
| 0:11 | 1 | 0.88 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3335%Wygrana przynajmniej 1 bramką2123%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1516%Wygrana 3 bramkami i więcej2426%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















