LZS Grudzice Tabela

Opolskie | Klasa A | Opole V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
46.26 %
Zwycięstwa gości
57
38.78 %
Remisy
22
14.97 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
318
średnia: 2.16
Gości
286
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
286
średnia: 1.95
Gości
318
średnia: 2.16

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.72%
4 z 147
0.5
97.28%
143 z 147
6.8%
10 z 147
1.5
93.2%
137 z 147
21.09%
31 z 147
2.5
78.91%
116 z 147
44.22%
65 z 147
3.5
55.78%
82 z 147
64.63%
95 z 147
4.5
35.37%
52 z 147
78.23%
115 z 147
5.5
21.77%
32 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 9 6.12 %
2:1 9 6.12 %
0:2 9 6.12 %
3:0 9 6.12 %
1:2 8 5.44 %
3:1 8 5.44 %
0:3 8 5.44 %
1:3 6 4.08 %
4:1 6 4.08 %
4:0 6 4.08 %
2:2 5 3.4 %
0:4 5 3.4 %
0:0 4 2.72 %
3:3 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 4 2.72 %
3:2 4 2.72 %
1:4 4 2.72 %
5:1 4 2.72 %
2:3 3 2.04 %
2:0 3 2.04 %
7:1 3 2.04 %
0:1 2 1.36 %
4:2 2 1.36 %
5:3 2 1.36 %
2:5 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
5:0 2 1.36 %
0:7 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.68 %
5:4 1 0.68 %
6:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
12:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe