LZS II Kuniów Tabela

Opolskie | Klasa B | Opole II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
50 %
Zwycięstwa gości
35
30.7 %
Remisy
22
19.3 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
301
średnia: 2.64
Gości
240
średnia: 2.11

Bramki stracone

Gospodarzy
240
średnia: 2.11
Gości
301
średnia: 2.64

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.88%
1 z 114
0.5
99.12%
113 z 114
5.26%
6 z 114
1.5
94.74%
108 z 114
19.3%
22 z 114
2.5
80.7%
92 z 114
36.84%
42 z 114
3.5
63.16%
72 z 114
49.12%
56 z 114
4.5
50.88%
58 z 114
66.67%
76 z 114
5.5
33.33%
38 z 114

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 7.02 %
2:1 7 6.14 %
3:0 7 6.14 %
3:3 6 5.26 %
3:1 6 5.26 %
1:2 5 4.39 %
3:2 5 4.39 %
2:2 4 3.51 %
2:0 4 3.51 %
0:2 4 3.51 %
1:4 4 3.51 %
4:1 4 3.51 %
4:4 3 2.63 %
1:0 3 2.63 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 3 2.63 %
1:3 3 2.63 %
3:5 3 2.63 %
0:5 3 2.63 %
5:0 3 2.63 %
0:1 2 1.75 %
4:2 2 1.75 %
5:1 2 1.75 %
2:6 2 1.75 %
6:1 2 1.75 %
1:6 2 1.75 %
9:0 2 1.75 %
0:0 1 0.88 %
2:3 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.88 %
0:3 1 0.88 %
5:2 1 0.88 %
4:0 1 0.88 %
6:2 1 0.88 %
3:7 1 0.88 %
0:6 1 0.88 %
7:1 1 0.88 %
2:8 1 0.88 %
8:2 1 0.88 %
8:1 1 0.88 %
11:1 1 0.88 %
0:11 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe