LZS Michałów Tabela

Opolskie | Klasa B | Opole IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
45.26 %
Zwycięstwa gości
41
43.16 %
Remisy
11
11.58 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
292
średnia: 3.07
Gości
255
średnia: 2.68

Bramki stracone

Gospodarzy
255
średnia: 2.68
Gości
292
średnia: 3.07

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 95
0.5
100%
95 z 95
6.32%
6 z 95
1.5
93.68%
89 z 95
12.63%
12 z 95
2.5
87.37%
83 z 95
25.26%
24 z 95
3.5
74.74%
71 z 95
35.79%
34 z 95
4.5
64.21%
61 z 95
56.84%
54 z 95
5.5
43.16%
41 z 95

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 6.32 %
1:2 6 6.32 %
3:2 6 6.32 %
4:1 5 5.26 %
1:0 4 4.21 %
0:4 4 4.21 %
1:5 4 4.21 %
2:3 3 3.16 %
2:4 3 3.16 %
0:3 3 3.16 %
1:4 3 3.16 %
2:2 2 2.11 %
4:4 2 2.11 %
0:1 2 2.11 %
4:3 2 2.11 %
3:0 2 2.11 %
4:0 2 2.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 2.11 %
1:6 2 2.11 %
0:8 2 2.11 %
10:1 2 2.11 %
3:3 1 1.05 %
2:1 1 1.05 %
5:6 1 1.05 %
1:3 1 1.05 %
3:1 1 1.05 %
4:2 1 1.05 %
3:5 1 1.05 %
5:3 1 1.05 %
5:2 1 1.05 %
5:1 1 1.05 %
0:5 1 1.05 %
6:0 1 1.05 %
1:7 1 1.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 1 1.05 %
9:3 1 1.05 %
0:7 1 1.05 %
8:1 1 1.05 %
1:8 1 1.05 %
9:2 1 1.05 %
8:0 1 1.05 %
9:1 1 1.05 %
10:2 1 1.05 %
9:0 1 1.05 %
10:0 1 1.05 %
12:2 1 1.05 %
1:12 1 1.05 %
1:14 1 1.05 %
16:0 1 1.05 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    35%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe