LZS Victoria Kościerzyce Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
76
51.7 %
51
34.69 %
20
13.61 %
Bramki zdobyte
404
średnia: 2.75
311
średnia: 2.12
Bramki stracone
311
średnia: 2.12
404
średnia: 2.75
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 147
142 z 147
12 z 147
135 z 147
29 z 147
118 z 147
54 z 147
93 z 147
69 z 147
78 z 147
94 z 147
53 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 9 | 6.12 % |
| 2:1 | 9 | 6.12 % |
| 1:2 | 7 | 4.76 % |
| 3:0 | 7 | 4.76 % |
| 4:1 | 7 | 4.76 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 1:5 | 6 | 4.08 % |
| 0:0 | 5 | 3.4 % |
| 1:0 | 5 | 3.4 % |
| 2:3 | 5 | 3.4 % |
| 2:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:2 | 4 | 2.72 % |
| 1:3 | 4 | 2.72 % |
| 5:1 | 4 | 2.72 % |
| 2:2 | 3 | 2.04 % |
| 3:1 | 3 | 2.04 % |
| 4:2 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 3 | 2.04 % |
| 4:0 | 3 | 2.04 % |
| 7:1 | 3 | 2.04 % |
| 7:0 | 3 | 2.04 % |
| 8:0 | 3 | 2.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 0:1 | 2 | 1.36 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 2 | 1.36 % |
| 0:3 | 2 | 1.36 % |
| 0:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:6 | 2 | 1.36 % |
| 0:5 | 2 | 1.36 % |
| 5:0 | 2 | 1.36 % |
| 6:0 | 2 | 1.36 % |
| 0:8 | 2 | 1.36 % |
| 1:9 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:6 | 1 | 0.68 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 8:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 9:3 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
| 12:2 | 1 | 0.68 % |
| 1:14 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5038%Wygrana przynajmniej 1 bramką3123%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1310%Wygrana 3 bramkami i więcej3829%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















