LZS Zębowice Tabela

Opolskie | Klasa B | Opole III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
45.13 %
Zwycięstwa gości
51
45.13 %
Remisy
11
9.73 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
265
średnia: 2.35
Gości
241
średnia: 2.13

Bramki stracone

Gospodarzy
241
średnia: 2.13
Gości
265
średnia: 2.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.65%
3 z 113
0.5
97.35%
110 z 113
5.31%
6 z 113
1.5
94.69%
107 z 113
15.93%
18 z 113
2.5
84.07%
95 z 113
38.94%
44 z 113
3.5
61.06%
69 z 113
57.52%
65 z 113
4.5
42.48%
48 z 113
73.45%
83 z 113
5.5
26.55%
30 z 113

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 12 10.62 %
1:2 8 7.08 %
0:2 6 5.31 %
1:3 5 4.42 %
3:1 5 4.42 %
0:5 5 4.42 %
1:1 4 3.54 %
2:2 4 3.54 %
2:1 4 3.54 %
1:4 4 3.54 %
0:4 4 3.54 %
0:0 3 2.65 %
2:3 3 2.65 %
4:1 3 2.65 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 2.65 %
1:5 3 2.65 %
5:1 3 2.65 %
0:6 3 2.65 %
1:0 2 1.77 %
4:3 2 1.77 %
3:4 2 1.77 %
2:0 2 1.77 %
0:3 2 1.77 %
5:2 2 1.77 %
5:0 2 1.77 %
10:0 2 1.77 %
0:1 1 0.88 %
3:2 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.88 %
5:3 1 0.88 %
2:5 1 0.88 %
2:6 1 0.88 %
1:6 1 0.88 %
6:0 1 0.88 %
8:2 1 0.88 %
7:0 1 0.88 %
8:1 1 0.88 %
1:8 1 0.88 %
8:0 1 0.88 %
2:10 1 0.88 %
11:0 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe