Odrzanka Dziergowice Tabela

Opolskie | Klasa A | Opole VI
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
50 %
Zwycięstwa gości
42
33.33 %
Remisy
21
16.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
291
średnia: 2.31
Gości
226
średnia: 1.79

Bramki stracone

Gospodarzy
226
średnia: 1.79
Gości
291
średnia: 2.31

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.59%
2 z 126
0.5
98.41%
124 z 126
8.73%
11 z 126
1.5
91.27%
115 z 126
24.6%
31 z 126
2.5
75.4%
95 z 126
42.06%
53 z 126
3.5
57.94%
73 z 126
58.73%
74 z 126
4.5
41.27%
52 z 126
74.6%
94 z 126
5.5
25.4%
32 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 9 7.14 %
2:0 9 7.14 %
3:0 8 6.35 %
2:1 7 5.56 %
2:2 6 4.76 %
2:3 6 4.76 %
3:1 6 4.76 %
0:3 6 4.76 %
1:0 5 3.97 %
3:3 4 3.17 %
0:1 4 3.17 %
3:2 4 3.17 %
4:1 4 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 4 3.17 %
5:1 4 3.17 %
3:4 3 2.38 %
1:3 3 2.38 %
2:4 3 2.38 %
1:5 3 2.38 %
5:0 3 2.38 %
0:0 2 1.59 %
4:3 2 1.59 %
0:2 2 1.59 %
5:2 2 1.59 %
2:5 2 1.59 %
4:0 2 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 1.59 %
1:2 1 0.79 %
4:2 1 0.79 %
3:5 1 0.79 %
1:4 1 0.79 %
7:4 1 0.79 %
6:1 1 0.79 %
0:6 1 0.79 %
6:0 1 0.79 %
7:1 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
11:1 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.