Sudety Burgrabice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
54.76 %
44
34.92 %
13
10.32 %
Bramki zdobyte
361
średnia: 2.87
285
średnia: 2.26
Bramki stracone
285
średnia: 2.26
361
średnia: 2.87
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 126
126 z 126
4 z 126
122 z 126
18 z 126
108 z 126
36 z 126
90 z 126
47 z 126
79 z 126
72 z 126
54 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 8 | 6.35 % |
| 2:1 | 8 | 6.35 % |
| 3:2 | 8 | 6.35 % |
| 2:3 | 7 | 5.56 % |
| 5:2 | 7 | 5.56 % |
| 4:2 | 6 | 4.76 % |
| 3:0 | 6 | 4.76 % |
| 4:1 | 5 | 3.97 % |
| 1:4 | 4 | 3.17 % |
| 1:5 | 4 | 3.17 % |
| 5:1 | 4 | 3.17 % |
| 2:2 | 3 | 2.38 % |
| 0:1 | 3 | 2.38 % |
| 1:2 | 3 | 2.38 % |
| 0:2 | 3 | 2.38 % |
| 2:0 | 3 | 2.38 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 3 | 2.38 % |
| 5:3 | 3 | 2.38 % |
| 0:6 | 3 | 2.38 % |
| 3:4 | 2 | 1.59 % |
| 1:3 | 2 | 1.59 % |
| 2:5 | 2 | 1.59 % |
| 4:0 | 2 | 1.59 % |
| 2:6 | 2 | 1.59 % |
| 8:1 | 2 | 1.59 % |
| 3:3 | 1 | 0.79 % |
| 4:4 | 1 | 0.79 % |
| 1:0 | 1 | 0.79 % |
| 4:3 | 1 | 0.79 % |
| 4:5 | 1 | 0.79 % |
| 2:4 | 1 | 0.79 % |
| 0:3 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:6 | 1 | 0.79 % |
| 0:4 | 1 | 0.79 % |
| 6:2 | 1 | 0.79 % |
| 5:0 | 1 | 0.79 % |
| 6:1 | 1 | 0.79 % |
| 1:6 | 1 | 0.79 % |
| 7:2 | 1 | 0.79 % |
| 3:8 | 1 | 0.79 % |
| 6:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:7 | 1 | 0.79 % |
| 7:1 | 1 | 0.79 % |
| 8:2 | 1 | 0.79 % |
| 0:7 | 1 | 0.79 % |
| 9:1 | 1 | 0.79 % |
| 9:0 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2724%Wygrana przynajmniej 1 bramką3027%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1513%Wygrana 3 bramkami i więcej4136%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















