Sudety Moszczanka Tabela

Opolskie | Klasa A | Opole IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
44.22 %
Zwycięstwa gości
60
40.82 %
Remisy
22
14.97 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
341
średnia: 2.32
Gości
354
średnia: 2.41

Bramki stracone

Gospodarzy
354
średnia: 2.41
Gości
341
średnia: 2.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
7.48%
11 z 147
1.5
92.52%
136 z 147
19.73%
29 z 147
2.5
80.27%
118 z 147
37.41%
55 z 147
3.5
62.59%
92 z 147
50.34%
74 z 147
4.5
49.66%
73 z 147
63.95%
94 z 147
5.5
36.05%
53 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 6.12 %
1:1 8 5.44 %
1:2 8 5.44 %
0:2 7 4.76 %
2:2 6 4.08 %
3:3 6 4.08 %
0:1 6 4.08 %
4:1 6 4.08 %
1:3 5 3.4 %
3:1 5 3.4 %
4:2 5 3.4 %
3:0 5 3.4 %
5:1 5 3.4 %
1:0 4 2.72 %
3:2 4 2.72 %
0:3 4 2.72 %
1:4 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 3 2.04 %
2:0 3 2.04 %
2:4 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
2:3 2 1.36 %
2:5 2 1.36 %
4:0 2 1.36 %
2:6 2 1.36 %
6:2 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
6:6 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
2:11 1 0.68 %
0:10 1 0.68 %
11:1 1 0.68 %
1:12 1 0.68 %
0:12 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    30%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe