Unia Kolonowskie Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
46.26 %
57
38.78 %
22
14.97 %
Bramki zdobyte
318
średnia: 2.16
286
średnia: 1.95
Bramki stracone
286
średnia: 1.95
318
średnia: 2.16
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 147
143 z 147
10 z 147
137 z 147
31 z 147
116 z 147
65 z 147
82 z 147
95 z 147
52 z 147
115 z 147
32 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 9 | 6.12 % |
| 2:1 | 9 | 6.12 % |
| 0:2 | 9 | 6.12 % |
| 3:0 | 9 | 6.12 % |
| 1:2 | 8 | 5.44 % |
| 3:1 | 8 | 5.44 % |
| 0:3 | 8 | 5.44 % |
| 1:3 | 6 | 4.08 % |
| 4:1 | 6 | 4.08 % |
| 4:0 | 6 | 4.08 % |
| 2:2 | 5 | 3.4 % |
| 0:4 | 5 | 3.4 % |
| 0:0 | 4 | 2.72 % |
| 3:3 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 4 | 2.72 % |
| 3:2 | 4 | 2.72 % |
| 1:4 | 4 | 2.72 % |
| 5:1 | 4 | 2.72 % |
| 2:3 | 3 | 2.04 % |
| 2:0 | 3 | 2.04 % |
| 7:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:1 | 2 | 1.36 % |
| 4:2 | 2 | 1.36 % |
| 5:3 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 1:5 | 2 | 1.36 % |
| 5:0 | 2 | 1.36 % |
| 0:7 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 12:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5845%Wygrana przynajmniej 1 bramką2620%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1915%Wygrana 3 bramkami i więcej2620%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















