Widawka Lubska Tabela

Opolskie | Klasa B | Opole I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
50.44 %
Zwycięstwa gości
46
40.71 %
Remisy
10
8.85 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
377
średnia: 3.34
Gości
332
średnia: 2.94

Bramki stracone

Gospodarzy
332
średnia: 2.94
Gości
377
średnia: 3.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 113
0.5
100%
113 z 113
3.54%
4 z 113
1.5
96.46%
109 z 113
5.31%
6 z 113
2.5
94.69%
107 z 113
23.01%
26 z 113
3.5
76.99%
87 z 113
30.09%
34 z 113
4.5
69.91%
79 z 113
47.79%
54 z 113
5.5
52.21%
59 z 113

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 11 9.73 %
1:4 5 4.42 %
4:1 5 4.42 %
2:2 4 3.54 %
3:3 4 3.54 %
2:1 4 3.54 %
0:3 4 3.54 %
5:0 4 3.54 %
1:6 4 3.54 %
3:2 3 2.65 %
3:4 3 2.65 %
1:3 3 2.65 %
5:2 3 2.65 %
6:0 3 2.65 %
0:1 2 1.77 %
1:0 2 1.77 %
4:2 2 1.77 %
2:4 2 1.77 %
0:5 2 1.77 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 2 1.77 %
1:7 2 1.77 %
0:7 2 1.77 %
1:8 2 1.77 %
1:10 2 1.77 %
1:1 1 0.88 %
4:4 1 0.88 %
1:2 1 0.88 %
2:3 1 0.88 %
2:0 1 0.88 %
3:1 1 0.88 %
4:6 1 0.88 %
3:6 1 0.88 %
8:5 1 0.88 %
5:1 1 0.88 %
6:2 1 0.88 %
7:3 1 0.88 %
3:7 1 0.88 %
6:1 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:2 1 0.88 %
3:8 1 0.88 %
7:1 1 0.88 %
2:8 1 0.88 %
7:0 1 0.88 %
8:1 1 0.88 %
9:2 1 0.88 %
9:1 1 0.88 %
9:0 1 0.88 %
10:1 1 0.88 %
10:0 1 0.88 %
0:10 1 0.88 %
0:11 1 0.88 %
12:1 1 0.88 %
1:12 1 0.88 %
12:0 1 0.88 %
13:1 1 0.88 %
0:13 1 0.88 %
19:0 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    41
    40%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • LZS Rożnów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.