Artmax Pikulice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
70
50.36 %
44
31.65 %
25
17.99 %
Bramki zdobyte
360
średnia: 2.59
269
średnia: 1.94
Bramki stracone
269
średnia: 1.94
360
średnia: 2.59
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 139
135 z 139
12 z 139
127 z 139
31 z 139
108 z 139
48 z 139
91 z 139
79 z 139
60 z 139
97 z 139
42 z 139
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 10 | 7.19 % |
| 2:0 | 9 | 6.47 % |
| 1:1 | 7 | 5.04 % |
| 1:2 | 7 | 5.04 % |
| 3:1 | 6 | 4.32 % |
| 4:0 | 6 | 4.32 % |
| 2:1 | 5 | 3.6 % |
| 3:2 | 5 | 3.6 % |
| 1:3 | 5 | 3.6 % |
| 5:1 | 5 | 3.6 % |
| 0:0 | 4 | 2.88 % |
| 1:0 | 4 | 2.88 % |
| 0:1 | 4 | 2.88 % |
| 4:1 | 4 | 2.88 % |
| 0:4 | 4 | 2.88 % |
| 5:0 | 4 | 2.88 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.16 % |
| 0:2 | 3 | 2.16 % |
| 3:0 | 3 | 2.16 % |
| 2:3 | 2 | 1.44 % |
| 3:4 | 2 | 1.44 % |
| 4:2 | 2 | 1.44 % |
| 0:3 | 2 | 1.44 % |
| 1:4 | 2 | 1.44 % |
| 5:2 | 2 | 1.44 % |
| 1:5 | 2 | 1.44 % |
| 6:1 | 2 | 1.44 % |
| 6:0 | 2 | 1.44 % |
| 0:6 | 2 | 1.44 % |
| 9:2 | 2 | 1.44 % |
| 9:0 | 2 | 1.44 % |
| 4:4 | 1 | 0.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 1 | 0.72 % |
| 5:4 | 1 | 0.72 % |
| 2:4 | 1 | 0.72 % |
| 2:5 | 1 | 0.72 % |
| 6:3 | 1 | 0.72 % |
| 7:4 | 1 | 0.72 % |
| 2:6 | 1 | 0.72 % |
| 7:3 | 1 | 0.72 % |
| 3:7 | 1 | 0.72 % |
| 0:5 | 1 | 0.72 % |
| 1:6 | 1 | 0.72 % |
| 7:1 | 1 | 0.72 % |
| 8:1 | 1 | 0.72 % |
| 1:8 | 1 | 0.72 % |
| 1:9 | 1 | 0.72 % |
| 1:11 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5042%Wygrana przynajmniej 1 bramką2319%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1412%Wygrana 3 bramkami i więcej3126%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe












