Azalia Brzóza Królewska Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
65
51.59 %
44
34.92 %
17
13.49 %
Bramki zdobyte
313
średnia: 2.48
244
średnia: 1.94
Bramki stracone
244
średnia: 1.94
313
średnia: 2.48
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 126
123 z 126
7 z 126
119 z 126
26 z 126
100 z 126
50 z 126
76 z 126
76 z 126
50 z 126
90 z 126
36 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 10 | 7.94 % |
| 3:0 | 9 | 7.14 % |
| 3:1 | 8 | 6.35 % |
| 2:0 | 6 | 4.76 % |
| 0:4 | 6 | 4.76 % |
| 2:1 | 5 | 3.97 % |
| 1:2 | 5 | 3.97 % |
| 0:3 | 5 | 3.97 % |
| 4:0 | 5 | 3.97 % |
| 6:0 | 5 | 3.97 % |
| 1:3 | 4 | 3.17 % |
| 0:0 | 3 | 2.38 % |
| 2:2 | 3 | 2.38 % |
| 2:3 | 3 | 2.38 % |
| 4:3 | 3 | 2.38 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 3 | 2.38 % |
| 5:0 | 3 | 2.38 % |
| 6:1 | 3 | 2.38 % |
| 0:1 | 2 | 1.59 % |
| 1:0 | 2 | 1.59 % |
| 3:2 | 2 | 1.59 % |
| 4:2 | 2 | 1.59 % |
| 4:1 | 2 | 1.59 % |
| 1:4 | 2 | 1.59 % |
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:2 | 2 | 1.59 % |
| 0:5 | 2 | 1.59 % |
| 1:7 | 2 | 1.59 % |
| 3:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:4 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:4 | 1 | 0.79 % |
| 2:4 | 1 | 0.79 % |
| 3:5 | 1 | 0.79 % |
| 4:6 | 1 | 0.79 % |
| 2:5 | 1 | 0.79 % |
| 6:3 | 1 | 0.79 % |
| 1:5 | 1 | 0.79 % |
| 2:6 | 1 | 0.79 % |
| 0:6 | 1 | 0.79 % |
| 0:7 | 1 | 0.79 % |
| 7:0 | 1 | 0.79 % |
| 8:1 | 1 | 0.79 % |
| 9:2 | 1 | 0.79 % |
| 9:0 | 1 | 0.79 % |
| 0:16 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5650%Wygrana przynajmniej 1 bramką2018%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1715%Wygrana 3 bramkami i więcej1917%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- ŁKS II Łowisko wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.














