Biało-Czerwoni Kaszyce Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
76
52.05 %
50
34.25 %
20
13.7 %
Bramki zdobyte
346
średnia: 2.37
263
średnia: 1.8
Bramki stracone
263
średnia: 1.8
346
średnia: 2.37
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 146
141 z 146
18 z 146
128 z 146
37 z 146
109 z 146
59 z 146
87 z 146
82 z 146
64 z 146
102 z 146
44 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 10 | 6.85 % |
| 2:1 | 8 | 5.48 % |
| 3:1 | 8 | 5.48 % |
| 1:0 | 7 | 4.79 % |
| 1:3 | 7 | 4.79 % |
| 0:1 | 6 | 4.11 % |
| 4:3 | 6 | 4.11 % |
| 2:4 | 6 | 4.11 % |
| 3:0 | 6 | 4.11 % |
| 0:0 | 5 | 3.42 % |
| 1:1 | 5 | 3.42 % |
| 2:2 | 5 | 3.42 % |
| 3:3 | 5 | 3.42 % |
| 1:2 | 5 | 3.42 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 5 | 3.42 % |
| 2:3 | 5 | 3.42 % |
| 0:2 | 4 | 2.74 % |
| 4:1 | 4 | 2.74 % |
| 1:5 | 4 | 2.74 % |
| 4:2 | 3 | 2.05 % |
| 0:3 | 3 | 2.05 % |
| 5:0 | 3 | 2.05 % |
| 6:0 | 3 | 2.05 % |
| 1:4 | 2 | 1.37 % |
| 4:0 | 2 | 1.37 % |
| 5:1 | 2 | 1.37 % |
| 6:1 | 2 | 1.37 % |
| 9:0 | 2 | 1.37 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 9:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5643%Wygrana przynajmniej 1 bramką3124%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2519%Wygrana 3 bramkami i więcej1915%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















