Czarni Oleszyce Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
41
48.24 %
38
44.71 %
6
7.06 %
Bramki zdobyte
240
średnia: 2.82
207
średnia: 2.44
Bramki stracone
207
średnia: 2.44
240
średnia: 2.82
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 85
85 z 85
3 z 85
82 z 85
8 z 85
77 z 85
22 z 85
63 z 85
36 z 85
49 z 85
54 z 85
31 z 85
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 6 | 7.06 % |
| 1:3 | 5 | 5.88 % |
| 3:0 | 5 | 5.88 % |
| 2:2 | 4 | 4.71 % |
| 1:2 | 4 | 4.71 % |
| 3:2 | 4 | 4.71 % |
| 0:3 | 4 | 4.71 % |
| 4:1 | 4 | 4.71 % |
| 2:4 | 3 | 3.53 % |
| 5:0 | 3 | 3.53 % |
| 8:0 | 3 | 3.53 % |
| 1:0 | 2 | 2.35 % |
| 0:2 | 2 | 2.35 % |
| 2:0 | 2 | 2.35 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 2 | 2.35 % |
| 4:2 | 2 | 2.35 % |
| 5:2 | 2 | 2.35 % |
| 4:0 | 2 | 2.35 % |
| 5:1 | 2 | 2.35 % |
| 1:5 | 2 | 2.35 % |
| 0:8 | 2 | 2.35 % |
| 1:1 | 1 | 1.18 % |
| 4:4 | 1 | 1.18 % |
| 0:1 | 1 | 1.18 % |
| 2:1 | 1 | 1.18 % |
| 2:3 | 1 | 1.18 % |
| 4:6 | 1 | 1.18 % |
| 2:5 | 1 | 1.18 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 1 | 1.18 % |
| 6:2 | 1 | 1.18 % |
| 2:7 | 1 | 1.18 % |
| 6:0 | 1 | 1.18 % |
| 2:8 | 1 | 1.18 % |
| 7:0 | 1 | 1.18 % |
| 0:7 | 1 | 1.18 % |
| 8:1 | 1 | 1.18 % |
| 9:1 | 1 | 1.18 % |
| 2:10 | 1 | 1.18 % |
| 11:2 | 1 | 1.18 % |
| 10:0 | 1 | 1.18 % |
| 1:11 | 1 | 1.18 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3139%Wygrana przynajmniej 1 bramką1013%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1316%Wygrana 3 bramkami i więcej2532%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Leśnik Płazów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.














