Florian Ostrowy Tuszowskie Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Rzeszów III (Mielec)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.02 %
Zwycięstwa gości
48
32.65 %
Remisy
24
16.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
364
średnia: 2.48
Gości
292
średnia: 1.99

Bramki stracone

Gospodarzy
292
średnia: 1.99
Gości
364
średnia: 2.48

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 147
0.5
100%
147 z 147
7.48%
11 z 147
1.5
92.52%
136 z 147
14.29%
21 z 147
2.5
85.71%
126 z 147
32.65%
48 z 147
3.5
67.35%
99 z 147
59.86%
88 z 147
4.5
40.14%
59 z 147
75.51%
111 z 147
5.5
24.49%
36 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 14 9.52 %
1:2 11 7.48 %
3:1 11 7.48 %
1:3 9 6.12 %
1:0 8 5.44 %
4:1 8 5.44 %
2:1 7 4.76 %
3:2 6 4.08 %
1:1 5 3.4 %
2:0 5 3.4 %
3:0 5 3.4 %
1:4 5 3.4 %
5:2 5 3.4 %
3:3 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 4 2.72 %
0:3 4 2.72 %
4:0 4 2.72 %
0:1 3 2.04 %
2:5 3 2.04 %
2:3 2 1.36 %
5:4 2 1.36 %
0:4 2 1.36 %
5:0 2 1.36 %
5:5 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
4:2 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
8:4 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
7:2 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe