Gorliczanka Gorliczyna Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
85
44.27 %
81
42.19 %
26
13.54 %
Bramki zdobyte
422
średnia: 2.2
411
średnia: 2.14
Bramki stracone
411
średnia: 2.14
422
średnia: 2.2
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 192
190 z 192
21 z 192
171 z 192
48 z 192
144 z 192
84 z 192
108 z 192
113 z 192
79 z 192
150 z 192
42 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 12 | 6.25 % |
| 0:1 | 11 | 5.73 % |
| 4:1 | 11 | 5.73 % |
| 2:2 | 9 | 4.69 % |
| 1:2 | 9 | 4.69 % |
| 2:1 | 9 | 4.69 % |
| 3:0 | 9 | 4.69 % |
| 0:3 | 9 | 4.69 % |
| 1:0 | 8 | 4.17 % |
| 2:0 | 8 | 4.17 % |
| 3:2 | 7 | 3.65 % |
| 0:2 | 7 | 3.65 % |
| 3:1 | 7 | 3.65 % |
| 1:4 | 7 | 3.65 % |
| 0:4 | 6 | 3.13 % |
| 2:3 | 4 | 2.08 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 4 | 2.08 % |
| 2:4 | 4 | 2.08 % |
| 2:5 | 4 | 2.08 % |
| 4:0 | 4 | 2.08 % |
| 5:0 | 4 | 2.08 % |
| 0:5 | 4 | 2.08 % |
| 3:3 | 3 | 1.56 % |
| 1:3 | 3 | 1.56 % |
| 5:1 | 3 | 1.56 % |
| 0:0 | 2 | 1.04 % |
| 1:5 | 2 | 1.04 % |
| 7:0 | 2 | 1.04 % |
| 3:4 | 1 | 0.52 % |
| 4:6 | 1 | 0.52 % |
| 5:2 | 1 | 0.52 % |
| 2:6 | 1 | 0.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:2 | 1 | 0.52 % |
| 6:1 | 1 | 0.52 % |
| 7:2 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 1:8 | 1 | 0.52 % |
| 0:8 | 1 | 0.52 % |
| 8:0 | 1 | 0.52 % |
| 0:10 | 1 | 0.52 % |
| 10:0 | 1 | 0.52 % |
| 12:1 | 1 | 0.52 % |
| 1:13 | 1 | 0.52 % |
| 1:14 | 1 | 0.52 % |
| 14:0 | 1 | 0.52 % |
| 2:20 | 1 | 0.52 % |
| 20:1 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8148%Wygrana przynajmniej 1 bramką3018%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1911%Wygrana 3 bramkami i więcej3823%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















