Górnik Grabownica Starzeńska Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Krosno I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
40.71 %
Zwycięstwa gości
56
40 %
Remisy
27
19.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
295
średnia: 2.11
Gości
249
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
249
średnia: 1.78
Gości
295
średnia: 2.11

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
4 z 140
0.5
97.14%
136 z 140
10%
14 z 140
1.5
90%
126 z 140
22.86%
32 z 140
2.5
77.14%
108 z 140
47.86%
67 z 140
3.5
52.14%
73 z 140
70%
98 z 140
4.5
30%
42 z 140
80%
112 z 140
5.5
20%
28 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 14 10 %
3:0 12 8.57 %
1:1 11 7.86 %
2:2 9 6.43 %
0:3 9 6.43 %
1:2 8 5.71 %
2:1 6 4.29 %
2:3 6 4.29 %
0:1 5 3.57 %
1:0 5 3.57 %
0:0 4 2.86 %
2:0 4 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 4 2.86 %
4:2 4 2.86 %
4:0 4 2.86 %
3:3 3 2.14 %
0:2 3 2.14 %
5:0 3 2.14 %
3:4 2 1.43 %
3:5 2 1.43 %
1:4 2 1.43 %
5:2 2 1.43 %
6:3 2 1.43 %
5:1 2 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 1.43 %
7:2 2 1.43 %
3:2 1 0.71 %
4:3 1 0.71 %
2:4 1 0.71 %
4:1 1 0.71 %
1:5 1 0.71 %
2:6 1 0.71 %
0:5 1 0.71 %
6:1 1 0.71 %
0:6 1 0.71 %
9:0 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    52
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    21%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Wisłok Sieniawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.