Graniczni Krowica Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Jarosław IV (Lubaczów)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
74
50.34 %
Zwycięstwa gości
52
35.37 %
Remisy
21
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
360
średnia: 2.45
Gości
257
średnia: 1.75

Bramki stracone

Gospodarzy
257
średnia: 1.75
Gości
360
średnia: 2.45

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
10.2%
15 z 147
1.5
89.8%
132 z 147
21.77%
32 z 147
2.5
78.23%
115 z 147
41.5%
61 z 147
3.5
58.5%
86 z 147
61.9%
91 z 147
4.5
38.1%
56 z 147
73.47%
108 z 147
5.5
26.53%
39 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 13 8.84 %
1:2 10 6.8 %
1:0 9 6.12 %
1:3 9 6.12 %
2:1 8 5.44 %
5:0 7 4.76 %
2:0 6 4.08 %
0:2 6 4.08 %
3:1 6 4.08 %
0:3 6 4.08 %
1:1 5 3.4 %
0:1 5 3.4 %
3:0 5 3.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
4:1 4 2.72 %
3:2 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
7:0 3 2.04 %
8:0 3 2.04 %
3:3 2 1.36 %
2:3 2 1.36 %
3:4 2 1.36 %
2:5 2 1.36 %
0:4 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 1.36 %
7:1 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
3:7 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
10:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    61
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe