Hetman Dąbrówka Wisłocka Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
51.02 %
48
32.65 %
24
16.33 %
Bramki zdobyte
364
średnia: 2.48
292
średnia: 1.99
Bramki stracone
292
średnia: 1.99
364
średnia: 2.48
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 147
147 z 147
11 z 147
136 z 147
21 z 147
126 z 147
48 z 147
99 z 147
88 z 147
59 z 147
111 z 147
36 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 14 | 9.52 % |
| 1:2 | 11 | 7.48 % |
| 3:1 | 11 | 7.48 % |
| 1:3 | 9 | 6.12 % |
| 1:0 | 8 | 5.44 % |
| 4:1 | 8 | 5.44 % |
| 2:1 | 7 | 4.76 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 1:1 | 5 | 3.4 % |
| 2:0 | 5 | 3.4 % |
| 3:0 | 5 | 3.4 % |
| 1:4 | 5 | 3.4 % |
| 5:2 | 5 | 3.4 % |
| 3:3 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 4 | 2.72 % |
| 0:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:1 | 3 | 2.04 % |
| 2:5 | 3 | 2.04 % |
| 2:3 | 2 | 1.36 % |
| 5:4 | 2 | 1.36 % |
| 0:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:0 | 2 | 1.36 % |
| 5:5 | 1 | 0.68 % |
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 4:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 8:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 7:2 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3528%Wygrana przynajmniej 1 bramką3024%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2621%Wygrana 3 bramkami i więcej3226%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















