Jedność Niechobrz Tabela

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Rzeszów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
92
46.46 %
Zwycięstwa gości
78
39.39 %
Remisy
28
14.14 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
451
średnia: 2.28
Gości
341
średnia: 1.72

Bramki stracone

Gospodarzy
341
średnia: 1.72
Gości
451
średnia: 2.28

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.03%
6 z 198
0.5
96.97%
192 z 198
9.09%
18 z 198
1.5
90.91%
180 z 198
26.77%
53 z 198
2.5
73.23%
145 z 198
51.01%
101 z 198
3.5
48.99%
97 z 198
66.16%
131 z 198
4.5
33.84%
67 z 198
75.76%
150 z 198
5.5
24.24%
48 z 198

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 15 7.58 %
1:2 14 7.07 %
3:0 14 7.07 %
1:1 13 6.57 %
0:3 12 6.06 %
3:1 11 5.56 %
2:1 8 4.04 %
1:0 7 3.54 %
2:0 7 3.54 %
1:4 7 3.54 %
0:0 6 3.03 %
1:3 6 3.03 %
4:2 6 3.03 %
4:0 6 3.03 %
0:1 5 2.53 %
5:1 5 2.53 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 5 2.53 %
2:2 4 2.02 %
3:3 4 2.02 %
5:0 4 2.02 %
3:2 3 1.52 %
2:3 3 1.52 %
0:4 3 1.52 %
6:1 3 1.52 %
3:4 2 1.01 %
2:4 2 1.01 %
5:3 2 1.01 %
7:0 2 1.01 %
8:0 2 1.01 %
4:4 1 0.51 %
4:1 1 0.51 %
5:2 1 0.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.51 %
6:3 1 0.51 %
1:5 1 0.51 %
2:6 1 0.51 %
7:3 1 0.51 %
0:5 1 0.51 %
1:6 1 0.51 %
6:0 1 0.51 %
0:6 1 0.51 %
1:7 1 0.51 %
1:8 1 0.51 %
2:9 1 0.51 %
11:0 1 0.51 %
15:0 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    88
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Głogovia Głogów Małopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.