Jeziorak Chwałowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
82
50.93 %
56
34.78 %
23
14.29 %
Bramki zdobyte
372
średnia: 2.31
268
średnia: 1.66
Bramki stracone
268
średnia: 1.66
372
średnia: 2.31
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 161
156 z 161
20 z 161
141 z 161
45 z 161
116 z 161
73 z 161
88 z 161
101 z 161
60 z 161
126 z 161
35 z 161
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 9 | 5.59 % |
| 1:0 | 9 | 5.59 % |
| 1:2 | 9 | 5.59 % |
| 3:0 | 9 | 5.59 % |
| 0:2 | 8 | 4.97 % |
| 2:0 | 8 | 4.97 % |
| 1:3 | 8 | 4.97 % |
| 2:1 | 7 | 4.35 % |
| 3:1 | 7 | 4.35 % |
| 2:2 | 6 | 3.73 % |
| 0:1 | 6 | 3.73 % |
| 3:2 | 6 | 3.73 % |
| 0:0 | 5 | 3.11 % |
| 2:3 | 5 | 3.11 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 5 | 3.11 % |
| 4:0 | 5 | 3.11 % |
| 6:0 | 5 | 3.11 % |
| 1:4 | 4 | 2.48 % |
| 6:1 | 4 | 2.48 % |
| 4:2 | 3 | 1.86 % |
| 0:3 | 3 | 1.86 % |
| 5:1 | 3 | 1.86 % |
| 0:5 | 3 | 1.86 % |
| 3:3 | 2 | 1.24 % |
| 5:3 | 2 | 1.24 % |
| 5:2 | 2 | 1.24 % |
| 0:4 | 2 | 1.24 % |
| 1:5 | 2 | 1.24 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 2 | 1.24 % |
| 1:6 | 2 | 1.24 % |
| 4:4 | 1 | 0.62 % |
| 4:3 | 1 | 0.62 % |
| 5:4 | 1 | 0.62 % |
| 3:5 | 1 | 0.62 % |
| 2:6 | 1 | 0.62 % |
| 2:7 | 1 | 0.62 % |
| 0:9 | 1 | 0.62 % |
| 9:0 | 1 | 0.62 % |
| 11:0 | 1 | 0.62 % |
| 14:0 | 1 | 0.62 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6948%Wygrana przynajmniej 1 bramką2920%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2115%Wygrana 3 bramkami i więcej2417%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe


















