Korona Bojanów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
62
49.21 %
54
42.86 %
10
7.94 %
Bramki zdobyte
337
średnia: 2.67
275
średnia: 2.18
Bramki stracone
275
średnia: 2.18
337
średnia: 2.67
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 126
125 z 126
12 z 126
114 z 126
23 z 126
103 z 126
40 z 126
86 z 126
61 z 126
65 z 126
83 z 126
43 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 8 | 6.35 % |
| 1:4 | 8 | 6.35 % |
| 1:2 | 7 | 5.56 % |
| 3:0 | 6 | 4.76 % |
| 2:2 | 5 | 3.97 % |
| 4:0 | 5 | 3.97 % |
| 1:5 | 5 | 3.97 % |
| 3:2 | 4 | 3.17 % |
| 0:2 | 4 | 3.17 % |
| 2:0 | 4 | 3.17 % |
| 1:3 | 4 | 3.17 % |
| 0:4 | 4 | 3.17 % |
| 5:0 | 4 | 3.17 % |
| 1:1 | 3 | 2.38 % |
| 0:1 | 3 | 2.38 % |
| 2:3 | 3 | 2.38 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 3 | 2.38 % |
| 7:2 | 3 | 2.38 % |
| 7:1 | 3 | 2.38 % |
| 2:1 | 2 | 1.59 % |
| 2:4 | 2 | 1.59 % |
| 4:2 | 2 | 1.59 % |
| 0:3 | 2 | 1.59 % |
| 4:1 | 2 | 1.59 % |
| 5:2 | 2 | 1.59 % |
| 3:6 | 2 | 1.59 % |
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 6:2 | 2 | 1.59 % |
| 6:0 | 2 | 1.59 % |
| 0:7 | 2 | 1.59 % |
| 0:0 | 1 | 0.79 % |
| 4:4 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.79 % |
| 5:3 | 1 | 0.79 % |
| 2:5 | 1 | 0.79 % |
| 2:6 | 1 | 0.79 % |
| 0:5 | 1 | 0.79 % |
| 6:1 | 1 | 0.79 % |
| 0:6 | 1 | 0.79 % |
| 1:7 | 1 | 0.79 % |
| 7:0 | 1 | 0.79 % |
| 0:8 | 1 | 0.79 % |
| 8:0 | 1 | 0.79 % |
| 9:1 | 1 | 0.79 % |
| 10:0 | 1 | 0.79 % |
| 0:10 | 1 | 0.79 % |
| 14:4 | 1 | 0.79 % |
| 11:0 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5345%Wygrana przynajmniej 1 bramką1715%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1210%Wygrana 3 bramkami i więcej3530%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















