Korona Trójczyce Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Jarosław II (Przemyśl)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
76
52.05 %
Zwycięstwa gości
50
34.25 %
Remisy
20
13.7 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
346
średnia: 2.37
Gości
263
średnia: 1.8

Bramki stracone

Gospodarzy
263
średnia: 1.8
Gości
346
średnia: 2.37

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.42%
5 z 146
0.5
96.58%
141 z 146
12.33%
18 z 146
1.5
87.67%
128 z 146
25.34%
37 z 146
2.5
74.66%
109 z 146
40.41%
59 z 146
3.5
59.59%
87 z 146
56.16%
82 z 146
4.5
43.84%
64 z 146
69.86%
102 z 146
5.5
30.14%
44 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 10 6.85 %
2:1 8 5.48 %
3:1 8 5.48 %
1:0 7 4.79 %
1:3 7 4.79 %
0:1 6 4.11 %
4:3 6 4.11 %
2:4 6 4.11 %
3:0 6 4.11 %
0:0 5 3.42 %
1:1 5 3.42 %
2:2 5 3.42 %
3:3 5 3.42 %
1:2 5 3.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 5 3.42 %
2:3 5 3.42 %
0:2 4 2.74 %
4:1 4 2.74 %
1:5 4 2.74 %
4:2 3 2.05 %
0:3 3 2.05 %
5:0 3 2.05 %
6:0 3 2.05 %
1:4 2 1.37 %
4:0 2 1.37 %
5:1 2 1.37 %
6:1 2 1.37 %
9:0 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
9:3 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe