LKS Lubatówka Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
72
51.43 %
50
35.71 %
18
12.86 %
Bramki zdobyte
325
średnia: 2.32
255
średnia: 1.82
Bramki stracone
255
średnia: 1.82
325
średnia: 2.32
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 140
139 z 140
14 z 140
126 z 140
32 z 140
108 z 140
52 z 140
88 z 140
86 z 140
54 z 140
107 z 140
33 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 11 | 7.86 % |
| 1:3 | 9 | 6.43 % |
| 1:0 | 8 | 5.71 % |
| 3:2 | 8 | 5.71 % |
| 0:2 | 8 | 5.71 % |
| 1:1 | 6 | 4.29 % |
| 3:0 | 6 | 4.29 % |
| 2:2 | 5 | 3.57 % |
| 0:1 | 5 | 3.57 % |
| 1:2 | 5 | 3.57 % |
| 2:1 | 5 | 3.57 % |
| 4:1 | 5 | 3.57 % |
| 0:4 | 5 | 3.57 % |
| 3:3 | 4 | 2.86 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 4 | 2.86 % |
| 2:0 | 4 | 2.86 % |
| 4:2 | 4 | 2.86 % |
| 0:3 | 4 | 2.86 % |
| 4:0 | 4 | 2.86 % |
| 5:1 | 3 | 2.14 % |
| 3:4 | 2 | 1.43 % |
| 4:3 | 2 | 1.43 % |
| 5:0 | 2 | 1.43 % |
| 6:1 | 2 | 1.43 % |
| 6:0 | 2 | 1.43 % |
| 7:0 | 2 | 1.43 % |
| 0:0 | 1 | 0.71 % |
| 4:4 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:5 | 1 | 0.71 % |
| 5:4 | 1 | 0.71 % |
| 2:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:5 | 1 | 0.71 % |
| 1:4 | 1 | 0.71 % |
| 5:2 | 1 | 0.71 % |
| 4:7 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 2:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 8:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5444%Wygrana przynajmniej 1 bramką2722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2722%Wygrana 3 bramkami i więcej1512%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















