LKS Skołoszów Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Jarosław I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
48.3 %
Zwycięstwa gości
51
34.69 %
Remisy
25
17.01 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
292
średnia: 1.99
Gości
243
średnia: 1.65

Bramki stracone

Gospodarzy
243
średnia: 1.65
Gości
292
średnia: 1.99

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.72%
4 z 147
0.5
97.28%
143 z 147
11.56%
17 z 147
1.5
88.44%
130 z 147
30.61%
45 z 147
2.5
69.39%
102 z 147
53.74%
79 z 147
3.5
46.26%
68 z 147
73.47%
108 z 147
4.5
26.53%
39 z 147
82.31%
121 z 147
5.5
17.69%
26 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 9.52 %
1:2 12 8.16 %
2:1 11 7.48 %
1:3 10 6.8 %
2:0 9 6.12 %
3:0 9 6.12 %
1:0 8 5.44 %
3:1 7 4.76 %
2:2 5 3.4 %
0:1 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
0:0 4 2.72 %
0:4 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 3 2.04 %
4:2 3 2.04 %
4:1 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
0:6 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
2:3 2 1.36 %
4:3 2 1.36 %
0:3 2 1.36 %
3:3 1 0.68 %
4:4 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:4 1 0.68 %
1:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
1:9 1 0.68 %
10:2 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    12%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe