LZS Żabno Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Stalowa Wola I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
44.9 %
Zwycięstwa gości
52
35.37 %
Remisy
29
19.73 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
385
średnia: 2.62
Gości
326
średnia: 2.22

Bramki stracone

Gospodarzy
326
średnia: 2.22
Gości
385
średnia: 2.62

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.36%
2 z 147
0.5
98.64%
145 z 147
3.4%
5 z 147
1.5
96.6%
142 z 147
14.97%
22 z 147
2.5
85.03%
125 z 147
29.93%
44 z 147
3.5
70.07%
103 z 147
49.66%
73 z 147
4.5
50.34%
74 z 147
64.63%
95 z 147
5.5
35.37%
52 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 14 9.52 %
1:1 9 6.12 %
2:1 9 6.12 %
1:3 8 5.44 %
3:0 7 4.76 %
2:3 6 4.08 %
4:2 6 4.08 %
3:2 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
3:1 5 3.4 %
4:1 5 3.4 %
1:2 3 2.04 %
2:0 3 2.04 %
2:4 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
1:4 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
6:1 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
7:0 3 2.04 %
0:0 2 1.36 %
3:3 2 1.36 %
4:4 2 1.36 %
1:0 2 1.36 %
0:4 2 1.36 %
6:2 2 1.36 %
0:5 2 1.36 %
7:2 2 1.36 %
0:6 2 1.36 %
0:1 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.68 %
5:4 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
3:7 1 0.68 %
5:0 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
1:9 1 0.68 %
11:3 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
12:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe