Makovia Makowisko Tabela

Podkarpackie | Klasa B | Jarosław
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
54.17 %
Zwycięstwa gości
44
36.67 %
Remisy
11
9.17 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
304
średnia: 2.53
Gości
238
średnia: 1.98

Bramki stracone

Gospodarzy
238
średnia: 1.98
Gości
304
średnia: 2.53

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.83%
1 z 120
0.5
99.17%
119 z 120
6.67%
8 z 120
1.5
93.33%
112 z 120
16.67%
20 z 120
2.5
83.33%
100 z 120
40%
48 z 120
3.5
60%
72 z 120
55.83%
67 z 120
4.5
44.17%
53 z 120
71.67%
86 z 120
5.5
28.33%
34 z 120

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 11 9.17 %
4:1 9 7.5 %
2:1 7 5.83 %
3:1 7 5.83 %
2:0 6 5 %
2:2 5 4.17 %
1:2 5 4.17 %
3:0 5 4.17 %
5:1 5 4.17 %
0:1 4 3.33 %
0:2 4 3.33 %
4:0 4 3.33 %
3:3 3 2.5 %
1:0 3 2.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 3 2.5 %
1:3 3 2.5 %
0:5 3 2.5 %
1:1 2 1.67 %
4:3 2 1.67 %
4:2 2 1.67 %
1:4 2 1.67 %
1:5 2 1.67 %
5:0 2 1.67 %
7:1 2 1.67 %
8:0 2 1.67 %
0:8 2 1.67 %
0:0 1 0.83 %
2:4 1 0.83 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.83 %
3:5 1 0.83 %
5:7 1 0.83 %
2:5 1 0.83 %
3:6 1 0.83 %
2:6 1 0.83 %
7:2 1 0.83 %
8:3 1 0.83 %
1:7 1 0.83 %
7:0 1 0.83 %
8:1 1 0.83 %
0:9 1 0.83 %
11:0 1 0.83 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    50
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe