Milenium Bieliny Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Stalowa Wola II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
46.94 %
Zwycięstwa gości
47
31.97 %
Remisy
31
21.09 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
303
średnia: 2.06
Gości
226
średnia: 1.54

Bramki stracone

Gospodarzy
226
średnia: 1.54
Gości
303
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.72%
4 z 147
0.5
97.28%
143 z 147
10.88%
16 z 147
1.5
89.12%
131 z 147
32.65%
48 z 147
2.5
67.35%
99 z 147
50.34%
74 z 147
3.5
49.66%
73 z 147
71.43%
105 z 147
4.5
28.57%
42 z 147
83.67%
123 z 147
5.5
16.33%
24 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 9.52 %
2:2 10 6.8 %
0:2 10 6.8 %
3:1 10 6.8 %
3:0 10 6.8 %
2:0 8 5.44 %
2:1 7 4.76 %
4:0 7 4.76 %
1:0 6 4.08 %
0:1 6 4.08 %
1:2 6 4.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 6 4.08 %
4:2 6 4.08 %
0:0 4 2.72 %
1:3 4 2.72 %
3:3 3 2.04 %
3:2 3 2.04 %
2:4 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
4:1 3 2.04 %
0:5 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.36 %
5:0 2 1.36 %
5:6 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
1:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
1:10 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    63
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    8%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe