Novi Nosówka Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
66
44.9 %
52
35.37 %
29
19.73 %
Bramki zdobyte
290
średnia: 1.97
244
średnia: 1.66
Bramki stracone
244
średnia: 1.66
290
średnia: 1.97
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 147
142 z 147
19 z 147
128 z 147
50 z 147
97 z 147
75 z 147
72 z 147
103 z 147
44 z 147
121 z 147
26 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 16 | 10.88 % |
| 2:1 | 10 | 6.8 % |
| 2:0 | 10 | 6.8 % |
| 1:2 | 9 | 6.12 % |
| 0:1 | 8 | 5.44 % |
| 3:1 | 8 | 5.44 % |
| 2:2 | 6 | 4.08 % |
| 1:0 | 6 | 4.08 % |
| 0:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:2 | 5 | 3.4 % |
| 1:3 | 5 | 3.4 % |
| 0:4 | 5 | 3.4 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 3:0 | 4 | 2.72 % |
| 4:1 | 4 | 2.72 % |
| 4:0 | 4 | 2.72 % |
| 3:2 | 3 | 2.04 % |
| 3:4 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:5 | 3 | 2.04 % |
| 6:1 | 3 | 2.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 2 | 1.36 % |
| 0:3 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 13:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5646%Wygrana przynajmniej 1 bramką2924%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2016%Wygrana 3 bramkami i więcej1815%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















