Orły Ruda Tabela

Podkarpackie | Klasa B | Rzeszów VI (Mielec)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
51.59 %
Zwycięstwa gości
47
37.3 %
Remisy
14
11.11 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
304
średnia: 2.41
Gości
277
średnia: 2.2

Bramki stracone

Gospodarzy
277
średnia: 2.2
Gości
304
średnia: 2.41

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.79%
1 z 126
0.5
99.21%
125 z 126
6.35%
8 z 126
1.5
93.65%
118 z 126
20.63%
26 z 126
2.5
79.37%
100 z 126
38.89%
49 z 126
3.5
61.11%
77 z 126
53.97%
68 z 126
4.5
46.03%
58 z 126
67.46%
85 z 126
5.5
32.54%
41 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 8 6.35 %
1:1 7 5.56 %
1:2 7 5.56 %
2:1 7 5.56 %
1:4 7 5.56 %
4:0 7 5.56 %
3:0 6 4.76 %
2:2 4 3.17 %
1:0 4 3.17 %
3:2 4 3.17 %
3:1 4 3.17 %
1:3 4 3.17 %
0:1 3 2.38 %
0:2 3 2.38 %
4:2 3 2.38 %
0:3 3 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 3 2.38 %
5:0 3 2.38 %
6:0 3 2.38 %
4:3 2 1.59 %
3:4 2 1.59 %
5:3 2 1.59 %
2:5 2 1.59 %
5:2 2 1.59 %
0:5 2 1.59 %
6:1 2 1.59 %
0:9 2 1.59 %
0:0 1 0.79 %
3:3 1 0.79 %
4:4 1 0.79 %
6:5 1 0.79 %
2:4 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.79 %
4:1 1 0.79 %
5:1 1 0.79 %
6:2 1 0.79 %
1:6 1 0.79 %
9:4 1 0.79 %
0:6 1 0.79 %
7:1 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
0:7 1 0.79 %
0:8 1 0.79 %
1:9 1 0.79 %
2:10 1 0.79 %
9:0 1 0.79 %
0:10 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe