Orzeł Biedaczów Tabela

Podkarpackie | Klasa B | Stalowa Wola III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
65
51.59 %
Zwycięstwa gości
44
34.92 %
Remisy
17
13.49 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
313
średnia: 2.48
Gości
244
średnia: 1.94

Bramki stracone

Gospodarzy
244
średnia: 1.94
Gości
313
średnia: 2.48

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.38%
3 z 126
0.5
97.62%
123 z 126
5.56%
7 z 126
1.5
94.44%
119 z 126
20.63%
26 z 126
2.5
79.37%
100 z 126
39.68%
50 z 126
3.5
60.32%
76 z 126
60.32%
76 z 126
4.5
39.68%
50 z 126
71.43%
90 z 126
5.5
28.57%
36 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 7.94 %
3:0 9 7.14 %
3:1 8 6.35 %
2:0 6 4.76 %
0:4 6 4.76 %
2:1 5 3.97 %
1:2 5 3.97 %
0:3 5 3.97 %
4:0 5 3.97 %
6:0 5 3.97 %
1:3 4 3.17 %
0:0 3 2.38 %
2:2 3 2.38 %
2:3 3 2.38 %
4:3 3 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 3 2.38 %
5:0 3 2.38 %
6:1 3 2.38 %
0:1 2 1.59 %
1:0 2 1.59 %
3:2 2 1.59 %
4:2 2 1.59 %
4:1 2 1.59 %
1:4 2 1.59 %
5:1 2 1.59 %
6:2 2 1.59 %
0:5 2 1.59 %
1:7 2 1.59 %
3:3 1 0.79 %
3:4 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:4 1 0.79 %
2:4 1 0.79 %
3:5 1 0.79 %
4:6 1 0.79 %
2:5 1 0.79 %
6:3 1 0.79 %
1:5 1 0.79 %
2:6 1 0.79 %
0:6 1 0.79 %
0:7 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
8:1 1 0.79 %
9:2 1 0.79 %
9:0 1 0.79 %
0:16 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • ŁKS II Łowisko wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.