Ostoja Kołaczyce Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Krosno III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
47.14 %
Zwycięstwa gości
47
33.57 %
Remisy
27
19.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
296
średnia: 2.11
Gości
235
średnia: 1.68

Bramki stracone

Gospodarzy
235
średnia: 1.68
Gości
296
średnia: 2.11

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.86%
4 z 140
0.5
97.14%
136 z 140
13.57%
19 z 140
1.5
86.43%
121 z 140
35.71%
50 z 140
2.5
64.29%
90 z 140
51.43%
72 z 140
3.5
48.57%
68 z 140
67.14%
94 z 140
4.5
32.86%
46 z 140
75%
105 z 140
5.5
25%
35 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 9.29 %
1:0 9 6.43 %
2:0 9 6.43 %
0:2 9 6.43 %
1:2 8 5.71 %
3:1 8 5.71 %
0:1 6 4.29 %
3:0 6 4.29 %
2:2 5 3.57 %
3:3 5 3.57 %
2:1 5 3.57 %
0:0 4 2.86 %
3:2 4 2.86 %
5:1 4 2.86 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 2.14 %
1:3 3 2.14 %
0:3 3 2.14 %
5:2 3 2.14 %
4:0 3 2.14 %
0:4 3 2.14 %
4:3 2 1.43 %
4:2 2 1.43 %
1:5 2 1.43 %
6:0 2 1.43 %
7:1 2 1.43 %
0:8 2 1.43 %
3:4 1 0.71 %
4:5 1 0.71 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.71 %
4:1 1 0.71 %
1:4 1 0.71 %
0:5 1 0.71 %
5:0 1 0.71 %
6:1 1 0.71 %
0:6 1 0.71 %
8:2 1 0.71 %
0:7 1 0.71 %
7:0 1 0.71 %
8:0 1 0.71 %
0:10 1 0.71 %
11:0 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    64
    55%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe