Ostrovia Wola Buchowska Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
48.57 %
53
37.86 %
19
13.57 %
Bramki zdobyte
359
średnia: 2.56
285
średnia: 2.04
Bramki stracone
285
średnia: 2.04
359
średnia: 2.56
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 140
138 z 140
5 z 140
135 z 140
18 z 140
122 z 140
47 z 140
93 z 140
72 z 140
68 z 140
106 z 140
34 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 12 | 8.57 % |
| 2:2 | 11 | 7.86 % |
| 2:3 | 8 | 5.71 % |
| 2:1 | 7 | 5 % |
| 3:2 | 7 | 5 % |
| 1:3 | 7 | 5 % |
| 0:3 | 7 | 5 % |
| 0:2 | 6 | 4.29 % |
| 1:4 | 6 | 4.29 % |
| 5:0 | 6 | 4.29 % |
| 4:1 | 5 | 3.57 % |
| 4:3 | 4 | 2.86 % |
| 2:0 | 4 | 2.86 % |
| 1:1 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 3 | 2.14 % |
| 3:1 | 3 | 2.14 % |
| 1:5 | 3 | 2.14 % |
| 2:6 | 3 | 2.14 % |
| 8:1 | 3 | 2.14 % |
| 0:0 | 2 | 1.43 % |
| 4:4 | 2 | 1.43 % |
| 0:1 | 2 | 1.43 % |
| 4:2 | 2 | 1.43 % |
| 5:2 | 2 | 1.43 % |
| 0:4 | 2 | 1.43 % |
| 4:0 | 2 | 1.43 % |
| 0:5 | 2 | 1.43 % |
| 6:0 | 2 | 1.43 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 1 | 0.71 % |
| 1:0 | 1 | 0.71 % |
| 2:4 | 1 | 0.71 % |
| 6:3 | 1 | 0.71 % |
| 5:1 | 1 | 0.71 % |
| 6:2 | 1 | 0.71 % |
| 7:2 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:7 | 1 | 0.71 % |
| 2:8 | 1 | 0.71 % |
| 0:8 | 1 | 0.71 % |
| 8:0 | 1 | 0.71 % |
| 10:0 | 1 | 0.71 % |
| 11:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5242%Wygrana przynajmniej 1 bramką2924%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1311%Wygrana 3 bramkami i więcej2924%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Ostrovia Wola Buchowska wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.















