Palkovia Palikówka Tabela

Podkarpackie | Klasa B | Rzeszów IV (Łańcut)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
41.18 %
Zwycięstwa gości
33
32.35 %
Remisy
27
26.47 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
234
średnia: 2.29
Gości
225
średnia: 2.21

Bramki stracone

Gospodarzy
225
średnia: 2.21
Gości
234
średnia: 2.29

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.9%
5 z 102
0.5
95.1%
97 z 102
8.82%
9 z 102
1.5
91.18%
93 z 102
19.61%
20 z 102
2.5
80.39%
82 z 102
37.25%
38 z 102
3.5
62.75%
64 z 102
58.82%
60 z 102
4.5
41.18%
42 z 102
70.59%
72 z 102
5.5
29.41%
30 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 14 13.73 %
0:3 6 5.88 %
4:1 6 5.88 %
0:0 5 4.9 %
1:1 5 4.9 %
3:0 5 4.9 %
2:1 4 3.92 %
2:0 4 3.92 %
6:2 4 3.92 %
3:3 3 2.94 %
1:0 3 2.94 %
1:2 3 2.94 %
3:1 3 2.94 %
4:3 2 1.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 1.96 %
1:3 2 1.96 %
4:2 2 1.96 %
3:5 2 1.96 %
1:4 2 1.96 %
4:0 2 1.96 %
0:5 2 1.96 %
1:6 2 1.96 %
0:6 2 1.96 %
0:1 1 0.98 %
2:3 1 0.98 %
3:4 1 0.98 %
4:5 1 0.98 %
5:3 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.98 %
7:4 1 0.98 %
0:4 1 0.98 %
5:1 1 0.98 %
2:6 1 0.98 %
5:0 1 0.98 %
1:7 1 0.98 %
8:2 1 0.98 %
8:1 1 0.98 %
1:8 1 0.98 %
8:0 1 0.98 %
1:12 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Juventus Academy Rzeszów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.