Przełom Besko Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
81
42.19 %
62
32.29 %
49
25.52 %
Bramki zdobyte
363
średnia: 1.89
300
średnia: 1.56
Bramki stracone
300
średnia: 1.56
363
średnia: 1.89
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej11 z 192
181 z 192
30 z 192
162 z 192
70 z 192
122 z 192
98 z 192
94 z 192
141 z 192
51 z 192
162 z 192
30 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 18 | 9.38 % |
| 2:2 | 14 | 7.29 % |
| 1:0 | 13 | 6.77 % |
| 0:2 | 13 | 6.77 % |
| 1:3 | 12 | 6.25 % |
| 0:0 | 11 | 5.73 % |
| 2:1 | 11 | 5.73 % |
| 1:2 | 9 | 4.69 % |
| 2:0 | 9 | 4.69 % |
| 3:1 | 8 | 4.17 % |
| 3:3 | 6 | 3.13 % |
| 0:1 | 6 | 3.13 % |
| 3:0 | 6 | 3.13 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 6 | 3.13 % |
| 4:1 | 5 | 2.6 % |
| 4:0 | 5 | 2.6 % |
| 3:2 | 4 | 2.08 % |
| 5:2 | 4 | 2.08 % |
| 0:4 | 4 | 2.08 % |
| 1:5 | 3 | 1.56 % |
| 5:0 | 3 | 1.56 % |
| 6:0 | 3 | 1.56 % |
| 4:2 | 2 | 1.04 % |
| 0:3 | 2 | 1.04 % |
| 5:1 | 2 | 1.04 % |
| 0:5 | 2 | 1.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 1 | 0.52 % |
| 2:4 | 1 | 0.52 % |
| 5:3 | 1 | 0.52 % |
| 4:6 | 1 | 0.52 % |
| 2:6 | 1 | 0.52 % |
| 6:1 | 1 | 0.52 % |
| 7:2 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 7:1 | 1 | 0.52 % |
| 7:0 | 1 | 0.52 % |
| 9:1 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7951%Wygrana przynajmniej 1 bramką2516%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2516%Wygrana 3 bramkami i więcej2516%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















