Rolnik Wólka Krowicka Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
74
50.34 %
52
35.37 %
21
14.29 %
Bramki zdobyte
360
średnia: 2.45
257
średnia: 1.75
Bramki stracone
257
średnia: 1.75
360
średnia: 2.45
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 147
146 z 147
15 z 147
132 z 147
32 z 147
115 z 147
61 z 147
86 z 147
91 z 147
56 z 147
108 z 147
39 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 13 | 8.84 % |
| 1:2 | 10 | 6.8 % |
| 1:0 | 9 | 6.12 % |
| 1:3 | 9 | 6.12 % |
| 2:1 | 8 | 5.44 % |
| 5:0 | 7 | 4.76 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 0:2 | 6 | 4.08 % |
| 3:1 | 6 | 4.08 % |
| 0:3 | 6 | 4.08 % |
| 1:1 | 5 | 3.4 % |
| 0:1 | 5 | 3.4 % |
| 3:0 | 5 | 3.4 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 4:1 | 4 | 2.72 % |
| 3:2 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 6:0 | 3 | 2.04 % |
| 7:0 | 3 | 2.04 % |
| 8:0 | 3 | 2.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 2:3 | 2 | 1.36 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 0:4 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:6 | 2 | 1.36 % |
| 7:1 | 2 | 1.36 % |
| 0:0 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6148%Wygrana przynajmniej 1 bramką2923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1915%Wygrana 3 bramkami i więcej1814%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe


















