Rzemieślnik Strażów Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Rzeszów II (Łańcut)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
72
49.32 %
Zwycięstwa gości
51
34.93 %
Remisy
23
15.75 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
317
średnia: 2.17
Gości
249
średnia: 1.71

Bramki stracone

Gospodarzy
249
średnia: 1.71
Gości
317
średnia: 2.17

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.37%
2 z 146
0.5
98.63%
144 z 146
12.33%
18 z 146
1.5
87.67%
128 z 146
24.66%
36 z 146
2.5
75.34%
110 z 146
52.05%
76 z 146
3.5
47.95%
70 z 146
65.07%
95 z 146
4.5
34.93%
51 z 146
76.03%
111 z 146
5.5
23.97%
35 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 14 9.59 %
1:0 10 6.85 %
0:3 10 6.85 %
1:1 9 6.16 %
2:2 9 6.16 %
2:1 8 5.48 %
1:2 8 5.48 %
4:1 7 4.79 %
0:1 6 4.11 %
2:0 5 3.42 %
0:2 4 2.74 %
3:1 4 2.74 %
3:3 3 2.05 %
1:3 3 2.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 3 2.05 %
1:5 3 2.05 %
5:0 3 2.05 %
0:6 3 2.05 %
0:0 2 1.37 %
3:2 2 1.37 %
2:3 2 1.37 %
4:3 2 1.37 %
4:2 2 1.37 %
5:2 2 1.37 %
4:0 2 1.37 %
0:5 2 1.37 %
6:1 2 1.37 %
1:6 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.37 %
8:0 2 1.37 %
3:4 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    67
    54%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • LKS Wola Dalsza wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.