Sanovia Lesko Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
57
40.71 %
56
40 %
27
19.29 %
Bramki zdobyte
295
średnia: 2.11
249
średnia: 1.78
Bramki stracone
249
średnia: 1.78
295
średnia: 2.11
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 140
136 z 140
14 z 140
126 z 140
32 z 140
108 z 140
67 z 140
73 z 140
98 z 140
42 z 140
112 z 140
28 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 14 | 10 % |
| 3:0 | 12 | 8.57 % |
| 1:1 | 11 | 7.86 % |
| 2:2 | 9 | 6.43 % |
| 0:3 | 9 | 6.43 % |
| 1:2 | 8 | 5.71 % |
| 2:1 | 6 | 4.29 % |
| 2:3 | 6 | 4.29 % |
| 0:1 | 5 | 3.57 % |
| 1:0 | 5 | 3.57 % |
| 0:0 | 4 | 2.86 % |
| 2:0 | 4 | 2.86 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 4 | 2.86 % |
| 4:2 | 4 | 2.86 % |
| 4:0 | 4 | 2.86 % |
| 3:3 | 3 | 2.14 % |
| 0:2 | 3 | 2.14 % |
| 5:0 | 3 | 2.14 % |
| 3:4 | 2 | 1.43 % |
| 3:5 | 2 | 1.43 % |
| 1:4 | 2 | 1.43 % |
| 5:2 | 2 | 1.43 % |
| 6:3 | 2 | 1.43 % |
| 5:1 | 2 | 1.43 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:2 | 2 | 1.43 % |
| 7:2 | 2 | 1.43 % |
| 3:2 | 1 | 0.71 % |
| 4:3 | 1 | 0.71 % |
| 2:4 | 1 | 0.71 % |
| 4:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 2:6 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:1 | 1 | 0.71 % |
| 0:6 | 1 | 0.71 % |
| 9:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5244%Wygrana przynajmniej 1 bramką2421%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2521%Wygrana 3 bramkami i więcej1614%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Wisłok Sieniawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
















