Sawa Sonina Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
72
49.32 %
51
34.93 %
23
15.75 %
Bramki zdobyte
317
średnia: 2.17
249
średnia: 1.71
Bramki stracone
249
średnia: 1.71
317
średnia: 2.17
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 146
144 z 146
18 z 146
128 z 146
36 z 146
110 z 146
76 z 146
70 z 146
95 z 146
51 z 146
111 z 146
35 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 14 | 9.59 % |
| 1:0 | 10 | 6.85 % |
| 0:3 | 10 | 6.85 % |
| 1:1 | 9 | 6.16 % |
| 2:2 | 9 | 6.16 % |
| 2:1 | 8 | 5.48 % |
| 1:2 | 8 | 5.48 % |
| 4:1 | 7 | 4.79 % |
| 0:1 | 6 | 4.11 % |
| 2:0 | 5 | 3.42 % |
| 0:2 | 4 | 2.74 % |
| 3:1 | 4 | 2.74 % |
| 3:3 | 3 | 2.05 % |
| 1:3 | 3 | 2.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 3 | 2.05 % |
| 1:5 | 3 | 2.05 % |
| 5:0 | 3 | 2.05 % |
| 0:6 | 3 | 2.05 % |
| 0:0 | 2 | 1.37 % |
| 3:2 | 2 | 1.37 % |
| 2:3 | 2 | 1.37 % |
| 4:3 | 2 | 1.37 % |
| 4:2 | 2 | 1.37 % |
| 5:2 | 2 | 1.37 % |
| 4:0 | 2 | 1.37 % |
| 0:5 | 2 | 1.37 % |
| 6:1 | 2 | 1.37 % |
| 1:6 | 2 | 1.37 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 2 | 1.37 % |
| 8:0 | 2 | 1.37 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6754%Wygrana przynajmniej 1 bramką2318%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1310%Wygrana 3 bramkami i więcej2218%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- LKS Wola Dalsza wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

















