Stal Gorzyce Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
106
43.62 %
95
39.09 %
42
17.28 %
Bramki zdobyte
454
średnia: 1.87
352
średnia: 1.45
Bramki stracone
352
średnia: 1.45
454
średnia: 1.87
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej9 z 243
234 z 243
40 z 243
203 z 243
86 z 243
157 z 243
148 z 243
95 z 243
182 z 243
61 z 243
212 z 243
31 z 243
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 25 | 10.29 % |
| 1:1 | 23 | 9.47 % |
| 2:1 | 20 | 8.23 % |
| 0:1 | 19 | 7.82 % |
| 3:1 | 13 | 5.35 % |
| 1:0 | 12 | 4.94 % |
| 0:2 | 12 | 4.94 % |
| 2:0 | 11 | 4.53 % |
| 3:0 | 10 | 4.12 % |
| 0:0 | 9 | 3.7 % |
| 1:3 | 8 | 3.29 % |
| 0:3 | 7 | 2.88 % |
| 2:3 | 6 | 2.47 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 6 | 2.47 % |
| 1:4 | 6 | 2.47 % |
| 5:0 | 6 | 2.47 % |
| 2:2 | 5 | 2.06 % |
| 3:3 | 5 | 2.06 % |
| 4:0 | 5 | 2.06 % |
| 3:2 | 4 | 1.65 % |
| 5:1 | 4 | 1.65 % |
| 5:2 | 3 | 1.23 % |
| 0:4 | 3 | 1.23 % |
| 6:1 | 3 | 1.23 % |
| 7:0 | 3 | 1.23 % |
| 4:5 | 2 | 0.82 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 2 | 0.82 % |
| 0:5 | 2 | 0.82 % |
| 4:3 | 1 | 0.41 % |
| 3:4 | 1 | 0.41 % |
| 4:2 | 1 | 0.41 % |
| 2:5 | 1 | 0.41 % |
| 1:5 | 1 | 0.41 % |
| 6:2 | 1 | 0.41 % |
| 7:2 | 1 | 0.41 % |
| 6:0 | 1 | 0.41 % |
| 7:1 | 1 | 0.41 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10048%Wygrana przynajmniej 1 bramką5928%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2411%Wygrana 3 bramkami i więcej2713%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe





















