Stal II Mielec Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
99
50.25 %
58
29.44 %
40
20.3 %
Bramki zdobyte
485
średnia: 2.46
343
średnia: 1.74
Bramki stracone
343
średnia: 1.74
485
średnia: 2.46
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej10 z 197
187 z 197
21 z 197
176 z 197
47 z 197
150 z 197
79 z 197
118 z 197
110 z 197
87 z 197
145 z 197
52 z 197
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 14 | 7.11 % |
| 2:2 | 13 | 6.6 % |
| 2:0 | 13 | 6.6 % |
| 1:1 | 12 | 6.09 % |
| 3:2 | 11 | 5.58 % |
| 0:0 | 10 | 5.08 % |
| 2:1 | 10 | 5.08 % |
| 1:0 | 7 | 3.55 % |
| 5:1 | 7 | 3.55 % |
| 2:3 | 6 | 3.05 % |
| 1:3 | 6 | 3.05 % |
| 3:1 | 6 | 3.05 % |
| 4:1 | 6 | 3.05 % |
| 5:0 | 6 | 3.05 % |
| 4:2 | 5 | 2.54 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 5 | 2.54 % |
| 3:3 | 4 | 2.03 % |
| 0:1 | 4 | 2.03 % |
| 3:4 | 4 | 2.03 % |
| 0:5 | 4 | 2.03 % |
| 6:0 | 4 | 2.03 % |
| 0:3 | 3 | 1.52 % |
| 2:5 | 3 | 1.52 % |
| 4:0 | 3 | 1.52 % |
| 0:4 | 3 | 1.52 % |
| 6:1 | 3 | 1.52 % |
| 4:3 | 2 | 1.02 % |
| 2:4 | 2 | 1.02 % |
| 5:3 | 2 | 1.02 % |
| 6:4 | 2 | 1.02 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 2 | 1.02 % |
| 8:0 | 2 | 1.02 % |
| 4:4 | 1 | 0.51 % |
| 0:2 | 1 | 0.51 % |
| 4:6 | 1 | 0.51 % |
| 4:7 | 1 | 0.51 % |
| 6:2 | 1 | 0.51 % |
| 2:6 | 1 | 0.51 % |
| 8:4 | 1 | 0.51 % |
| 1:6 | 1 | 0.51 % |
| 7:2 | 1 | 0.51 % |
| 0:6 | 1 | 0.51 % |
| 1:7 | 1 | 0.51 % |
| 7:1 | 1 | 0.51 % |
| 7:0 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6740%Wygrana przynajmniej 1 bramką4728%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2414%Wygrana 3 bramkami i więcej2917%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















