Start Mirocin Tabela

Podkarpackie | Klasa A | Jarosław III (Przeworsk)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
79
53.74 %
Zwycięstwa gości
49
33.33 %
Remisy
19
12.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
376
średnia: 2.56
Gości
279
średnia: 1.9

Bramki stracone

Gospodarzy
279
średnia: 1.9
Gości
376
średnia: 2.56

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.04%
3 z 147
0.5
97.96%
144 z 147
10.2%
15 z 147
1.5
89.8%
132 z 147
22.45%
33 z 147
2.5
77.55%
114 z 147
36.05%
53 z 147
3.5
63.95%
94 z 147
52.38%
77 z 147
4.5
47.62%
70 z 147
71.43%
105 z 147
5.5
28.57%
42 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 5.44 %
4:1 8 5.44 %
1:0 7 4.76 %
2:1 7 4.76 %
3:2 7 4.76 %
3:1 7 4.76 %
1:2 6 4.08 %
2:3 6 4.08 %
2:0 6 4.08 %
4:2 6 4.08 %
4:0 6 4.08 %
2:2 5 3.4 %
0:1 5 3.4 %
1:3 5 3.4 %
0:2 4 2.72 %
3:0 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 2.72 %
0:0 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
6:2 3 2.04 %
4:4 2 1.36 %
3:4 2 1.36 %
2:4 2 1.36 %
5:3 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
5:0 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
0:7 2 1.36 %
3:3 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
1:9 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
10:1 1 0.68 %
11:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe