Stobierna-Krzywe Stobierna Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
42
41.18 %
33
32.35 %
27
26.47 %
Bramki zdobyte
234
średnia: 2.29
225
średnia: 2.21
Bramki stracone
225
średnia: 2.21
234
średnia: 2.29
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 102
97 z 102
9 z 102
93 z 102
20 z 102
82 z 102
38 z 102
64 z 102
60 z 102
42 z 102
72 z 102
30 z 102
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 14 | 13.73 % |
| 0:3 | 6 | 5.88 % |
| 4:1 | 6 | 5.88 % |
| 0:0 | 5 | 4.9 % |
| 1:1 | 5 | 4.9 % |
| 3:0 | 5 | 4.9 % |
| 2:1 | 4 | 3.92 % |
| 2:0 | 4 | 3.92 % |
| 6:2 | 4 | 3.92 % |
| 3:3 | 3 | 2.94 % |
| 1:0 | 3 | 2.94 % |
| 1:2 | 3 | 2.94 % |
| 3:1 | 3 | 2.94 % |
| 4:3 | 2 | 1.96 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 2 | 1.96 % |
| 1:3 | 2 | 1.96 % |
| 4:2 | 2 | 1.96 % |
| 3:5 | 2 | 1.96 % |
| 1:4 | 2 | 1.96 % |
| 4:0 | 2 | 1.96 % |
| 0:5 | 2 | 1.96 % |
| 1:6 | 2 | 1.96 % |
| 0:6 | 2 | 1.96 % |
| 0:1 | 1 | 0.98 % |
| 2:3 | 1 | 0.98 % |
| 3:4 | 1 | 0.98 % |
| 4:5 | 1 | 0.98 % |
| 5:3 | 1 | 0.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 1 | 0.98 % |
| 7:4 | 1 | 0.98 % |
| 0:4 | 1 | 0.98 % |
| 5:1 | 1 | 0.98 % |
| 2:6 | 1 | 0.98 % |
| 5:0 | 1 | 0.98 % |
| 1:7 | 1 | 0.98 % |
| 8:2 | 1 | 0.98 % |
| 8:1 | 1 | 0.98 % |
| 1:8 | 1 | 0.98 % |
| 8:0 | 1 | 0.98 % |
| 1:12 | 1 | 0.98 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3544%Wygrana przynajmniej 1 bramką1215%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1013%Wygrana 3 bramkami i więcej2329%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Juventus Academy Rzeszów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.














